Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HomeSearchRegisterLatest imagesLog in

AFİŞİN YERİ BOŞ BIRAKILDI

Go down 
3 posters
AuthorMessage
papatya prenses
Üye
Üye
papatya prenses

AFİŞİN YERİ BOŞ BIRAKILDI Empty
PostSubject: AFİŞİN YERİ BOŞ BIRAKILDI   AFİŞİN YERİ BOŞ BIRAKILDI EmptyFri Mar 07, 2008 7:50 am

GİRESUN'DA "PLAJDA" FİLMİNİN AFİŞİNİ MÜSTEHCEN BULAN ZABITA, AFİŞİ KALDIRTTI.
Giresun'da, Sinema Best ve G-CITY sinemalarında vizyona giren 'Plajda' filminin Belediye binası karşısındaki panoda yer alan afişi müstehcen olduğu iddiasıyla kaldırıldı. Fikret Topallı Sokak ve Debboy mevkiinde bulunan panolardaki tüm film afişleri dün öğle saatlerinde indirildi ve yerleri boş bırakıldı.

Sinema Best yetkilisi Serdar Işık'ın zabıta ekiplerinin önceki akşam sinemaya gelerek afişlerin kaldırılmasını istediklerini söylemesine rağmen, her iki sinemanın da sahibi olan Nedim Gülen, haberin bazı internet sitelerinde yayımlanması üzerine "Afişleri kendi isteğimizle kaldırdık" dedi.

Gülen, afişlerin bir haftadır asılı olduğunu belirterek, "Film şirketi peş peşe iki ayrı afiş çıkardı. Önce ilk afişi astık. Daha sonra ikincisi geldiğinde de onu tercih ettik. İkinci afiş gelince personele talimat verdim, onları takmalarını istedim. İlk afişte hoş görüntü olmadığı için çıkarttırdım" diye konuştu. Ancak bu açıklamaya karşın panolara yeni afişin de asılmadığı görüldü.
Back to top Go down
*RoCk_CaNdY*
Üye
Üye
*RoCk_CaNdY*

PostSubject: Re: AFİŞİN YERİ BOŞ BIRAKILDI   AFİŞİN YERİ BOŞ BIRAKILDI EmptySun Mar 16, 2008 6:00 am

paylasım için saol
Back to top Go down
http://www.cerenmoray.niceboard.net
Gallentt
Üye
Üye
Gallentt

Ruh Halim : AFİŞİN YERİ BOŞ BIRAKILDI Acili
Takim : AFİŞİN YERİ BOŞ BIRAKILDI 3cfc6c10

PostSubject: Re: AFİŞİN YERİ BOŞ BIRAKILDI   AFİŞİN YERİ BOŞ BIRAKILDI EmptyMon Mar 17, 2008 9:17 am

cerenmoray wrote:
paylasım için saol
Back to top Go down
http://gallentt.tr.gg

AFİŞİN YERİ BOŞ BIRAKILDI
Back to top 
Page 1 of 1