Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HomeSearchRegisterLatest imagesLog in

Ceren Moray`in eski bir röpörtaji

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Gallentt
Üye
Üye
Gallentt

Ruh Halim : Ceren Moray`in eski bir röpörtaji Acili
Takim : Ceren Moray`in eski bir röpörtaji 3cfc6c10

Ceren Moray`in eski bir röpörtaji Empty
PostSubject: Ceren Moray`in eski bir röpörtaji   Ceren Moray`in eski bir röpörtaji EmptyFri Mar 07, 2008 10:40 pm

ATV' nin gençlik dizisi ''nefes nefese'' pek çok genç oyuncunun yeteneklerini sergilemeleri için olanak sağladı...İşte bu gençlerden biride;
ezgi rolündeki CEREN MORAY...
Daha önce oyunculuk deneyimin oldumu? :Haliç üniversitesi konservatuarı tiyatro bölümü öğrencisiyim.Onun dışında daha önce 2 yıl Pera'da oyunculuk eğitimi almıştım.Aynı zamanda Devlet Tiyatrosunda ''kuva-i milliye'' ve ''çayhane'' isimli 2 oyunda oynuyorum.Daha öncede ''DAYI'' ve ''SERSERİ AŞIKLAR'' isimli dizilerde oynamıştım.
ilk bölümde söylediğin şarkılar çok beğenildi.''DÖNENCE''yi ve ''RESİMDEKİ
GÖZYAŞLARI''şarkılarını senmi söyledin? :Albüm teklifleri bile aldım,ben söyledim sanmışlar ama SABA isimli bir arkadaşımız söyledi.Dizide bu kadar öne çıkmamda o şarkıların rolü çok büyük...
Dizinin asi kızısın... :Zaten normalde de böyleyim,ezgi bana çok yakın bir karakter.Lisede ben de sosyal olmayan ve arka sırada oturan bir kızdım,ezgi'nin hayatla bir kavgası var,hemen herşeyi kabullenmiyor.
Bir de dizide aşk durumları var.Klasik bir lise aşkı...:Ama bir türlü birşey olamıyor.Barış aşkını itiraf etsede bir şey yaşanmıyor,ezgi böyle bir kız...Çok fazla ne hissettiğini yansıtmıyor.
Dışarıdan gelen tepkiler nasıl? :Ezgiyi çok iyi canlandırdığımı söylüyorlar.Ancak çok hızlı konuştuğum ve bazen söylediklerimin anlaşılmadığı yönünde eleştiriler var.Bunun dışında rolümden dolayı beni gördüklerinde 'ne kadar itici kız'diye aralarında konuşuyorlar.bana korkudan 'ezgi hanım' diyorlar.Beni Garfield gibi herşeyden nefret eden bir tip olarak görüyorlar
Back to top Go down
http://gallentt.tr.gg
XxMeLeKxX
Baskan Admin
Baskan  Admin
XxMeLeKxX

Ruh Halim : Ceren Moray`in eski bir röpörtaji Mesgul
Takim : Ceren Moray`in eski bir röpörtaji D1e2ee11

PostSubject: Re: Ceren Moray`in eski bir röpörtaji   Ceren Moray`in eski bir röpörtaji EmptySat Mar 08, 2008 10:34 am

oo süper paylasimin icin tesekkürler:D
Back to top Go down
http://www.yaseminergene.lifeme.com
yosunn
Üye
Üye
yosunn

PostSubject: Re: Ceren Moray`in eski bir röpörtaji   Ceren Moray`in eski bir röpörtaji EmptyFri Mar 14, 2008 3:25 pm

p.için saol!!!!!!!!!!!!Very Happy
Back to top Go down
*RoCk_CaNdY*
Üye
Üye
*RoCk_CaNdY*

PostSubject: Re: Ceren Moray`in eski bir röpörtaji   Ceren Moray`in eski bir röpörtaji EmptySun Mar 16, 2008 3:31 pm

tşklerrr
Back to top Go down
http://www.cerenmoray.niceboard.net

Ceren Moray`in eski bir röpörtaji
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Ceren MOrayin MSN SI AARKADASLar burda
» ceren ve babasi